Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Normal Bases for Infinite Galois Ring Extensions
Högskolan Väst, Institutionen för teknik (HTU).ORCID-id: 0000-0001-6594-7041
1999 (engelsk)Inngår i: Colloquium Mathematicum, ISSN 0010-1354, E-ISSN 1730-6302, Vol. 79, s. 235-240Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1999. Vol. 79, s. 235-240
HSV kategori
Forskningsprogram
TEKNIK, Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:hv:diva-2349OAI: oai:DiVA.org:hv-2349DiVA, id: diva2:311193
Tilgjengelig fra: 2010-04-20 Laget: 2010-04-20 Sist oppdatert: 2017-12-12bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Person

Lundström, Patrik

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Lundström, Patrik
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Colloquium Mathematicum

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 168 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf