Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
A combinatorial proof of associativity of Ore extensions
Högskolan Väst, Institutionen för ingenjörsvetenskap, Avd för elektro, lantmäteri och naturvetenskap.ORCID-id: 0000-0001-6594-7041
2013 (engelsk)Inngår i: Discrete Mathematics, ISSN 0012-365X, E-ISSN 1872-681X, Vol. 313, nr 23, s. 2748-2750Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
Abstract [en]

We use a counting argument to show that Ore extensions are associative. 

sted, utgiver, år, opplag, sider
2013. Vol. 313, nr 23, s. 2748-2750
Emneord [en]
Combinatorial proof, Ore extension
HSV kategori
Forskningsprogram
TEKNIK, Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:hv:diva-5653DOI: 10.1016/j.disc.2013.05.013ISI: 000326133900010Scopus ID: 2-s2.0-84883534590OAI: oai:DiVA.org:hv-5653DiVA, id: diva2:657057
Tilgjengelig fra: 2013-10-17 Laget: 2013-10-17 Sist oppdatert: 2019-11-26bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekstScopus

Person

Nystedt, Patrik

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Nystedt, Patrik
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Discrete Mathematics

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 314 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf